Guesthouse Green Istria

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Guesthouse Green Istria, Koper

Përshkrimi

Truške fshat ndodhet në zemër të Istrias slloven, vetëm 15 minuta me makinë nga qendra e Koper. Jashtë fshatit eshte objektit strehim familjar Kozlović ku ofron dhoma dhe apartamente, si dhe kuzhinës mrekullon të rendit. Vend është e qetë, të rrethuar nga natyra dhe pamje të bukur e detit dhe peisazhit. Mjedisi është ideal për ata që kërkojnë pushim dhe ndërtimin e një fuqi të re, megjithatë, ju doni të qëndroni në qendër të ngjarjeve të bregdetit slloven, ku është e përhapur në të gjithë klimën mesdhetare të respektueshëm. Përveç të freskëta dhe të mrekullueshëm për të parë ju për vizitën me ne ne ofrojmë të dyfishtë, e trefishtë dhe katërfishtë dhoma dhe apartamente për tre persona (banjë private e kuzhinë) ajrore. Nëse ju dëshironi, ju mund të përgatisë mëngjesin duke ofruar marrëveshje paraprake me drekë dhe darkë. Përdoruesit e dhomave është një kuzhinë të pajisur plotësisht dhe një tarracë me Barbecue. Ne gjithashtu mund të ndihmojë në organizimin e pushime aktive dhe do të ofrojë lehtësira për seminare dhe takime. Në afërsi ka shtigje të përshtatshme për çiklistët. Camino ju merr me livadhe dhe pyje pranë përroit dhe është plot freski. Për të kuptuar më mirë kulturën e verës që ju mund të vizitoni fermat e afërta, të cilat i përkasin Wine Rrugor Istria. Për më tepër, tarracë e cila fton poležavanju dhe bask në dhomë klubit, të pushojnë me bilardo, futboll tavolinë, shigjetat ose të luajë një "lojë e Briscola" me vendasit. Ne gjithashtu ofrojmë një kompjuter me qasje falas në internet. Gjatë muajve të verës, të bëhet pasi të gjitha fshatrat përreth, festë tradicionale - Sagra, ku ju mund të merrni të dini zakonet dhe zakonet e rrënjëve Ištrijanov dhe shije pjatave tipike. Sidomos duhet theksuar se në muajin maj në Marezige fshatin fqinj, ekspozitë tradicionale Refosco, e cila shpërblim verërat më të mira dhe e cila kryhet me bazat paradë e jetës fshatar Ištrijanov mbajtur. Ndërkohë, në qershor, kur të kthehet të gjithë tifozët e muzikës xhaz, grupe të mëdha në MareziJazz festivalit.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Jerzy Skulimowski

Saturday, August 18, 2012
Polecam ! Znakomite miejsce w Słoweńskiej Istrii.Przystępne ceny za nocleg. Blisko do Kopru,Piranu itp.Bardzo mili gospodarze. Doradzą, pomogą.Jeśli ktoś szuka cichego lokum z dala od miejskiego gwaru i z boku kurortów to jest właśnie to.Pani Mateja Hrvatin Kozlovic zajmuje się też produkcją oliwy z oliwek.Do kupienia na miejscu.Super jakość.

Andrea Švancárová

Friday, August 5, 2011
V tomto zariadení sme boli ubytovaní 10 dní,mali sme krásnu izbu s balkónom a výhľadom na more.Cítili sme sa tu výborne a to aj vďaka úžasným hostiteľom ako Kozlovičovci nepochybne sú.Majiteľka Tejka je milá,priateľská,vždy ochotná pomôcť a poradiť.Preto toto zariadenie 100% odporúčam navštíviť!!!! O rok sa tam už tešíme.S takýmito úžasnými ľuďmi sme sa ešte nestretli...
Nga 25 €/natë
Qëndrimi Min është 1 net
Mateja Hrvatin Kozlovic
+386 41 248 964
Nga 25 €/natë
Kontakt