Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PRI KOKOLU, Bled

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në qendër të fshatit të vjetër i Bled. Ajo është menduar vetëm për transmetim dhe apartmajev.Goste dhoma që do të qëndrojë me ne më të gjatë se pesë ditë, ne do të lira hipur në një karrocë dhe Bled (30 min), përveç në shtëpi, është një shtëpi, ku nuk ka kafshë të tjera të tilla si gllabëron. Pranë shtëpisë është një stadium të bukur dhe shesh lojërash për fëmijë.  Shtëpia përmban tre apartamente. Personi i parë për zgjerimin e fushës së dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe verandë. E dytë të tre persona me dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo. Tre deri në gjashtë persona ka një kuzhinë, banjo dhe dy dhoma gjumi lidhur. Hoteli ofron parkim falas në frontin e shtëpisë nën një çati ose parkimi me marrëveshje. Internet wireless falas në të gjithë ndërtesës, çdo apartament mund të jetë i lidhur direkt me një lidhje me kabllo. Ajo është gjithashtu në të gjitha banesat televizion kabllor.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Dana

Saturday, August 4, 2018
Ubytovanie čisté, kusok od jazera,dobrá poloha,ale v prvom rade by som chcela pochvalit pani MOJCU.S takou ochotnou a priateľskou domácou som sa ešte nestretla. Ak chcete navštíviť Bled a jeho nadherné okolie, toto ubytovanie vrelo doporučujem.

danijela i goran obradovic

Tuesday, May 12, 2015
Zaista savrsen smestaj, prelep, udoban cist i veoma prostran apartman.Na izuzetno dobroj lokaciji, u gradu ali u mirnom delu. Velika prednost je privatan parking uz samu kucu sto u Bledu pretstavlja pravu dragocenost jer se parking obavezno svuda placa. Gdja Mojca je divan domacin, srdacna, ljubazna, usluzna.A krempite za srecan put nikada necemo zaboraviti! Bilo nam je kao kod kuce!Svakako doci cemo opet!
Nga 15 - 25 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Stane Zalar
+386 (0)31 581 988
Nga 15 - 25 €/natë
Kontakt