Apartamente PRI KOKOLU 17700, Bled, , Gorenjska

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PRI KOKOLU, Bled

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në qendër të fshatit të vjetër i Bled. Ajo është menduar vetëm për transmetim dhe apartmajev.Goste dhoma që do të qëndrojë me ne më të gjatë se pesë ditë, ne do të lira hipur në një karrocë dhe Bled (30 min), përveç në shtëpi, është një shtëpi, ku nuk ka kafshë të tjera të tilla si gllabëron. Pranë shtëpisë është një stadium të bukur dhe shesh lojërash për fëmijë.  Shtëpia përmban tre apartamente. Personi i parë për zgjerimin e fushës së dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe verandë. E dytë të tre persona me dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo. Tre deri në gjashtë persona ka një kuzhinë, banjo dhe dy dhoma gjumi lidhur. Hoteli ofron parkim falas në frontin e shtëpisë nën një çati ose parkimi me marrëveshje. Internet wireless falas në të gjithë ndërtesës, çdo apartament mund të jetë i lidhur direkt me një lidhje me kabllo. Ajo është gjithashtu në të gjitha banesat televizion kabllor.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Dana

Saturday, August 4, 2018
Ubytovanie čisté, kusok od jazera,dobrá poloha,ale v prvom rade by som chcela pochvalit pani MOJCU.S takou ochotnou a priateľskou domácou som sa ešte nestretla. Ak chcete navštíviť Bled a jeho nadherné okolie, toto ubytovanie vrelo doporučujem.

danijela i goran obradovic

Tuesday, May 12, 2015
Zaista savrsen smestaj, prelep, udoban cist i veoma prostran apartman.Na izuzetno dobroj lokaciji, u gradu ali u mirnom delu. Velika prednost je privatan parking uz samu kucu sto u Bledu pretstavlja pravu dragocenost jer se parking obavezno svuda placa. Gdja Mojca je divan domacin, srdacna, ljubazna, usluzna.A krempite za srecan put nikada necemo zaboraviti! Bilo nam je kao kod kuce!Svakako doci cemo opet!

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Bled

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Bled