Dhoma ADRIATIC 9689, Ulcinj, , Priobalni dio (Crna Gora)

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Dhoma ADRIATIC, Ulcinj

Përshkrimi

Për një festë të këndshme verore të ndihen klimë tropikale, ujë të pastër dhe të freskët të Adriatikut, peisazhet impresionuese, paqe, shekuj të historisë, kulturës dhe traditave, të gjithë të jenë në një vend, pastaj ne rekomandojmë qytetin e Ulqinit, një nga qytetet më të bukura në Mesdheut. Ulqini është qyteti më jugor në Mal të Zi, në kufi me Shqipërinë. Kjo është një qytet që ka më së shumti ditë me diell në bregdetin e Malit të Zi. Ulqini është plazhi më i gjatë i Mesdheut, që shtrihet mbi 13 km, plazhi shkëmbor, shërimin e plazhit (grave) në të cilën flukset e ujit sulfurik acid, rreth 88.000 rrënjë ullinj, pyje pishe dhe ishull nudist Ada. Nëse dëshironi të kaloni pushimet tuaja në Ulqin, pastaj ne rekomandojmë Apartamente Adriatik, te vendosura disa plazhe të vogla, Pinjes kodra, me pamje nga deti. Apartamente ju ofrojmë Adriatik ofron dhoma dhe suita. Dhomat janë dhoma të dyfishtë dhe trefishtë me banjo, ballkon me pamje nga deti, ajër të kondicionuar dhe TV. Apartament madhësi 45-120 m2. Apartamente të përfshijë një dhomë gjumi, dhomë të gjallë, kuzhine, banjo, ballkon, ajër të kondicionuar, TV, etj. Bristol Apartamente ofron miqve të saj dhe WiFi, dhe madje edhe përdorimi i kompjuterave në një dhomë të veçantë. Në 10 metra nga hoteli është në një mini 30 milion është një restorant i bukur. Pas ndërtesës ka një shumë të madhe parkimi me 38 vende parkimi. Listat Lexo fonetikisht Dictionary - fjalor Shiko të detajuara

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Ulcinj

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Ulcinj