White Rose Apt 2

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente White Rose Apt 2, Ulcinj

Përshkrimi

Rose Bardhë është një vend i këndshëm me ujë gjithëpërfshirës dhe pikëpamjet malore në minuta lagje rezidenciale në qendër plazh apo qytetit. Guests ngrit në qiell për pastërtinë, vend i madh, dhe të brendshme zbukuruar ngrohtësisht. Me internet wireless, TV, AC, rrobat dhe linens rondele të shumta një javë apo muaj qëndrimi është e mundur në këtë apartament krejtësisht të rehatshme. Ulqini është një vend fantastik përgjatë bregdetit jugor i Malit të Zi duke e bërë atë një destinacion i madh turistik. Klima e madhe, plazhe të pastër, dhe ajër të pastër detar të gjithë të sigurojë cilësitë shëruese dhe tonik. Është një vend i madh për të ndjehen të mirë! Horizonte të lë pa frymë, të shëndoshë paqësore e valëve dhe gëzimin e muzikës mbush ajrin. Kjo është një destinacion ideal pushime dhe Rose Bardhë është vend për të qëndruar. Ditët e tua mund të shpenzohen relaksuese në plazh dhe netë juaj mund të jetë e mbushur me vallëzimi ose duke dëgjuar muzikë në bare shumë, restorantet dhe kafenetë përgjatë ujore. Për ata që kërkojnë për një pushim më aktive ju mund të rritje vjen pas nën shekullore pisha ose të gëzojnë sporteve të ndryshme të ujit të tilla si ski jet, era surfing ose qift surfing. Ulqini ka të gjitha. Ju do të keni asnjë problem duke marrë rreth. Stacioni i autobusit është një shëtitje e mirë 20 minuta nga qyteti i vjetër dhe të taksive dhe makinave me qira janë në dispozicion. Ka autobusë të shpeshta nga Podgorica në Ulqin për € 6 (a 2 orë udhëtim).

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 5 net
Vebi Hodza
382 30 680 047
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt