Apartamente BUZUKU 11537, Ulcinj, , Priobalni dio (Crna Gora)

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente BUZUKU, Ulcinj

Përshkrimi

Nëse doni të këndshme verore të drejtë adresë është e Ulqinit, qyteti më jugor në bregdetin e Malit të Zi. Plazhi më i gjatë me rërë fine, veçanërisht ato në gojën e Bojana, vendin e duhur për pushime. Rajonin e Ulqinit magjike energjia kthehet jetike dhe emocion. Pronës Buzuku një nga më të mirën e këtij lloji në Ulqin, sipas ekspertëve. Ne ofrojmë shtrat dhe mëngjes në plazh, ose bordit gjysma (mëngjes dhe darkë), dhe ofron loungers në plazh. MCM Beach është një nga plazhet më të njohura dhe më të bukur në bregdetin e Malit të Zi, duke fituar flamuj ari, dhe çmimin për DHËNIEN më të bukur WILD plazh bukuri për vitin 2009.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Nora Loreta Esat Duriqi

Saturday, June 25, 2011
Seid 2007 sind wir jedes jahr da. Uns hat es sehr gefallen.Die besitzer sind sehr nett und höfflich.DAS Hotel ist schön sauber wir haben uns wohl gefült.Dieses Jahr gehen wir wieder mit Verwanten dort hin und wir empfehlen es weiter.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Ulcinj

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Ulcinj