Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente ADRIATIC III, Ulcinj

Përshkrimi

Nëse ju vendosni të kaloni pushimet tuaja në Ulqin, pastaj ne rekomandojmë Apartamente Adriatik, te vendosura abovel plazh të vogël, në kodër Pinjes me një pamje të detit. Për një pushim veror të këndshme, në mënyrë që të ndjehen të ajrit tropikale, ujë të freskët dhe të pastër të Adriatikut, peisazhet impresionuese, e paqes, histori të lashtë, kulturën dhe traditat, të gjitha në një vend, pastaj ne rekomandojmë qytetin e Ulqinit, si një nga qytetet më të bukur në Mesdhe. Ulqini është qyteti më jugor të Malit të Zi, në kufi me Shqipërinë. Kjo është një qytet që ka ditë më diell në bregdetin e Malit të Zi. Ulqini ka plazhin më të gjatë në Mesdhe, e cila mbulon mbi 13 km, plazhi shkëmbor, shërimin e plazhit (grave) në të cilën drenazhuar ujë sulfuror, rreth 88.000 rrënjë ullinj, pyje pishe dhe nudist ishullit Ada. Apartamente Adriatikut ju ofrojmë dhoma dhe apartamente. Dhomat janë të dyfishtë dhe trefishtë me vaske, ballkon, ajër të kondicionuar dhe TV. Madhësive e apartamenteve janë të 45-120 m2. Apartamente përfshijnë dhoma gjumi, dhomë të gjallë, kuzhine, banjo, tarracë, ajer te kondicionuar, TV, etj Apartamente Adriatikut gjithashtu ofron miqve të saj WiFi, dhe një PC në një dhomë të veçantë. Në 10 metra nga banesat është një treg i vogël dhe ndodhet 30m larg është një restorant i bukur. Pas ndërtesës ka një zonë të madhe parkimi me 38 vende parkimi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 - 65 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Naim Hoxha
+38269462194
Nga 40 - 65 €/natë
Kontakt
;