Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente SANDRA I***, Tivat

Përshkrimi

Boka Kotorska apo Gjirit të Kotorrit (i quajtur edhe të Gjirit të Kotorrit apo edhe fjord Kotorrit) është vendi më i bukur në Mal të Zi e cila gjendet në pjesën jug-perëndimore të atij shteti të vogël, por tërheqëse evropiane. Zakonisht Boka Kotorska është e njohur gjerësisht po aq Boka. Tivat është një qytet i vogël këndshëm karakterizohet nga bregdeti i dehur me plazhe shumë (më e famshme është Plavi Horizonti). Ne ofrojmë 5 apartamente luksoze: - 2 deri në 5 persona - 2 deri në 4 persona - 1 për 2 persona Ne rekomandojmë: - TV me kabllo antena - Ajër të kondicionuar - Parking - Tarracë të veçanta - Oferta është larja

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Đorđe Petrović
+382 67 31 35 42, +382 67 360 061
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt