STELLA DEL MARE

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament STELLA DEL MARE, Risan

Përshkrimi

Strp, dikur një fshat i vogël peshkimi në centar të Gjirit të Kotorrit, ofron një afat nga ngutje dhe nxitim të qendrave turistike, vetëm 20 km larg. Apartamente Stella del mare, nga familja e vjetër Bilafer janë përafërsisht 20 m larg detit. Të gjitha apartamentet kanë një pamje të detit dhe kodrat Lovćen. Në verën e vitit ju mund të përdorni në plazh në frontin e shtëpisë, ose ne do të ju ofrojë me një nga udhëtimet më të paharrueshme varkë në ishujt e afërt ose të Kotorrit dhe Herceg Novi.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Maria

Monday, July 15, 2013
Bardzo dobre warunki mieszkaniowe z widokiem na urokliwą zatokę i góry, uprzejmi i sympatyczni właściciele. Miejscowośc STRP-mała , spokojna - blisko do prywatnej plazy - do dyspozycji lezaki i parasole.
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 net
Mladen Bilafer
+382 67 539 265, +382 67 845 710
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt