Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA RADOVIC III, Risan

Përshkrimi

Nëse dëshironi të kaloni një pushim zbutës dhe qetësues verore, apartament ynë është zgjedhja e duhur për ju. Në vetëm 10 metra nga plazhi ju pret apartament të rehatshëm dhe të mobiluar në mënyrë klasike me pamje në det.  Apartamenti ndodhet në një Strp fshat i vogël, përveç Risan, në zemër të Boka Bay, një nga gjiret më të bukura në botë, të mbrojtura nga UNESCO dhe një tjetër në vitin 1979. Large ajër të kondicionuar apartament (90m2) është e vendosur në katin e parë dhe ka tre dhoma gjumi (dy treshe dhe një të dyfishtë), dy banjo, një kuzhinë të madhe të pajisur plotësisht, TV satelitor, internet pa tel dhe është i lidhur me një tarracë me një kopsht të madh në të cilën ka një shtëpi verore . Guests kanë qasje në Barbecue dhe lavatriçe. Hapësirat e siguruara parkimi në para.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Gosia

Thursday, September 4, 2014
Wspaniałe miejsce z daleka od miejskiego tłumu, bardzo pozytywne zaskoczenie jeżeli chodzi o zakwaterowanie - przestronne pokoje i kuchnia jak również łazienki bardzo czyściutko. W ogrodzie altana - wyłącznie do dyspozycji gości. Gospodarze przesympatyczni jeżeli była potrzeba czegokolwiek zawsze służyli pomocą i przewodnią dłonią:)Jeżeli chodzi o plażę i dostęp to nazwaliśmy ją naszą prywatną - poranna kawa nad morzem:) wystarczy przejść przez ulicę i już znajdujemy się na plaży. Do najbliższej większej miejscowości Risan bardzo bliziutko ok 3 km. Jednym słowem wspaniałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój!!!:) Gorąco polecam!!!! Gorące pozdrowienia dla przesympatycznych dziewczyn Sani i jej sióstr :)