Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA RADOVIC I, Risan

Përshkrimi

Nëse dëshironi të kaloni një pushim zbutës dhe qetësues verore, apartament ynë është zgjedhja e duhur për ju. Në vetëm 10 metra nga plazhi ju pret apartamente komode dhe moderne me një pamje të mrekullueshme e detit dhe dy ishuj Perast. Apartamenti ndodhet në një Strp fshat i vogël, përveç Risan, në zemër të Boka Bay, një nga gjiret më të bukura në botë, të mbrojtura nga UNESCO që nga viti 1979. Sapo ndërtuar me ajër të kondicionuar apartament (46m2), në katin e dytë të ndërtesës, me pamje nga deti, ka një dhomë gjumi me tre shtretër, që jetojnë dhomë me dy shtretër, kuzhine, banjo, dy ballkone, TV satelitor dhe internet pa tel. Guests kanë qasje në një kopsht në një ambient mesdhetare me mobilje kopsht, Barbecue dhe lavatriçe. Me kusht parkim para.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?