Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament AURA 3, Rafailovići

Përshkrimi

Rafailovici e bukur, vend i qetë në frontin e tij, është një shkallë Becici matës plazh rreth 2000m, me rërë dhe deti kristal e qartë. Rafailovici kanë një marinë për jahte, skafe, anije dhe anije të tjera. Klima është mesdhetare, me rreth 226 ditë diell në vit. Aktualisht ka tre, katër, gjashtë shtretër apartamente. Disa janë bërë në formën e studimeve, dhe disa kanë gjumi të ndara. Të gjitha apartamentet kanë një mini kuzhine, ajer te kondicionuar, kabllor satelitor, dhe internet. Ne kemi apartamente me dhe pa pamje nga deti, me një apartament tjetër për këto gjëra dhe ka një sauna në banjo, dhe çmimi i këtij apartament është disi më e madhe. Në vendkalimet disa restorante të ndryshme. Ekstrakt një restorant brenda suita Aura, të quajtur "SPERANZA", e cila ofron specialitete të ndryshme të kuzhinës italiane. Përveç "SPERANZA" si ju ecni përgjatë bregut të një fshat peshkimi i vogël, siç sugjeron emri, ju mund të gëzojnë të gjitha llojet e peshkut dhe restorante me ushqim të shkëlqyer. Sa i përket shërbimeve që ne ofrojmë në vijim: - Mundësia e bordit të plotë dhe gjysma në restorantin në të njëjtën ndërtesë - Ndryshimi peshqir çdo ditë - Pastrimi i Përgjithshëm i banesës çdo ditë - Hedhja e refuzojnë çdo ditë - Liri shtrati dhe 5-ditë (në varësi të nevojave dhe më shpesh) - Mundësitë e shërbimit, shërbim lavanderi me kompensim minimal

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 nights
Sinisa Jovanovic
+382 68 323 112
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt