Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Rosa 3, Rafailovići

Përshkrimi

Apartament studio në katin e parë ka 1 dhomë gjumi (fle 3) dhe ka një banjo en suite. Apartamenti ka ajer te kondicionuar dhe ballkon me pamje nga deti. Villa Rosa është një minuta më këmbë nga një plazh me rërë të hollë. Përgjatë plazhit është një shëtitje me një shumëllojshmëri të restorante dhe kafene. Sportet e ujit në dispozicion në nivel lokal: ski jet, paragliding dhe hidhem nga lartësitë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Elena

Sunday, September 15, 2013
My family spent a lovely week at the Villa Rose. All you need to stay there. No TV, but it did not need. We relaxed with their two children, enjoyed the good weather,the warm sea, delicious food. Thanks to the owners and housekeeper Gordana, very cute nice person we were very pleased and hope to come back in the future