Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Vila Luka, Pržno

Përshkrimi

Shtëpia e familjes përbëhet nga 7 apartamente. Port Vila është vendosur në mes të plazhit dhe Kamenovo Pržno, 200m larg nga deti. Villas nga 50m larg stacionit të autobusëve, në frontin e vilë ka parkim pranë shtëpisë dhe dyqan dhe restorant. Shtëpia ka një garazh që është lëshuar edhe nga marrëveshje. Të gjitha apartamentet kanë mobilje të reja, ajer te kondicionuar, TV kabllor, tharëse flokësh, shampo, internet pa tel. Në karrige, tavolinë dhe tarracat ombrellë ku ka nevojë. + Tarracë e mbuluar e përbashkët 70m2 Banesat janë ruajtur dhe peshqir ndryshuar përditshme. Pret flasin anglisht, rusisht, gjermanisht dhe italisht. Nuk është mundësia e sigurimit të transferet, ekskursione të ndryshme, me qira një makinë, gjueti dhe peshkim, zhytje dhe shërbime të tjera plotësuese për të cilat të ftuarit janë të interesuar.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Андрей

Friday, March 9, 2012
Отдыхали 12 дней вдвоем с женой.Никаких претензий к качеству жилья.Абсолютно все необходимое в номере,наличие кухонного уголка позволяло что-то по необходимости приготовить самим.Автобусная остановка рядом,что дало возможность объездить всю страну.Близко Святой Стефан,Пржно,парк Милочер,есть где погулять.Пляж отличный в 10 мин,народу в меру,несколько кафе Хозяина видели один раз при поселении,уборка в номере ежедневно.Трансфер заказан хозяином,все четко.Остались очень довольны,цена-качество соответствует.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Pržno

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Pržno