Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente RAYMOND-Apartman sa jednom spavacom sobom i balkonom, Pržno

Përshkrimi

Raymond-Kazanegra Apartamente janë të vendosura në Pržna, një fshat i vogël peshkimi në mes të Budvës dhe Sveti Stefan, xhevahir i vërtetë e Rivierës Mesdheut. Apartamentet tona janë vetëm hapa nga deti, me 5 minuta nga restorantet më të mira në bregdetin e Malit të Zi, gjysmë ore nga aeroporti, rrugët më të rëndësishme në Mal të Zi - rruga kryesore. Nëse pjesa tjetër presin rehati dhe paqes, si dhe afërsinë në restorantet më të mirë dhe entertainments çmendur, Raymond-Kazanegra apartamente ju të gjithë në mënyrë të ngushtë. Ekzistojnë tri lloje të apartamente luksoze. Të gjitha apartamentet jane me ajër të kondicionuar, e pajisur me dy TV plazma-së, të pajisura plotësisht kuzhinë, internet wireless, i sigurt, jacuzzii dhe tarracë. Të gjitha të ftuar gjithashtu të kenë qasje në një garazh, palestër, tarracë çati. Ka 6 apartamente Raymond: - Të gjitha apartamentet janë të pajisura me: dhomen e ndjenjes me shtrat dhe dhoma gjumi me krevat dopio, të pajisura plotësisht kuzhinë, banjo me krevat dopio, të pajisura plotësisht kuzhinë, banjo me xhakuzi - Të gjitha apartamentet kanë: ajer te kondicionuar, të sigurt, Wireless Internet, makinë tharëse flokësh - Dy TV plazma-së (në të gjallë dhe dhoma gjumi) Na vizitoni dhe të gëzojnë të ndiheni të plotë që ju ofrojnë apartamente tonë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Anna Tawfik

Wednesday, April 12, 2017
Відмінний вибір для сімей. Дуже зручні ліжка і хороший інтернет. Смачна їжа, доброзичливий персонал.
Nga 55 - 115 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Mladen Kažanegra
+382 67 498 638
Nga 55 - 115 €/natë
Kontakt