Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament IVANOVIC 1 (Petrovac), Petrovac

Përshkrimi

Apartamente Ivanoviq vendosura në një pjesë të bukur dhe të qetë të Petrovac, vetëm 100 metra nga plazhi dhe shëtitore. Ndërtesa është me ajër të kondicionuar, të rehatshme, të pajisura me kabllo TV, një Barbecue për mysafirët, oysters, pamje nga deti. Ne ofrojmë transfertat aeroport * Vetura me qira * NEW ** Renault Trafikut Van 8 +1 + *** me qira një varkë (peshkimi, ekskursione ditore, panoramike ...) dhe shitjen e peshkut të freskët ... Apartamenti ka 2 dhoma gjumi me një tarracë të vogël përballet në veriperëndim, banjo me dush dhe vaskë, që jetojnë dhomë me kuzhinë dhe dhomë ngrënie me rreth 35m2 dhe tarracë të madhe ballore (15m2) me pamje në det. Dhomë mobilje dhomen e ndjenjes jetesës + krevat shtesë nëse është e nevojshme, për dy njerëz. Aftësia për të publikuar për 4 persona, 4 +1, 5 +1, 6 2 ... Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni me email ose me telefon. http://apartments-montenegro.weebly.com/

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?