Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Dhoma Vila Maris 1/2A, Petrovac

Përshkrimi

Villa Maris është një ndërtesë moderne apartament, e ndërtuar në vitin 2008 në rrethinat e këndshme e bimësi mesdhetare. Për shkak të një mjedis të qetë dhe të afërsisë petrovačkih plazhi është vendi i duhur për pushime tuaj. Plazhi kryesor është 100 milion, 250 milion Lucice, dyqane 10m, 100m restoranti më i afërt. Në vilën e tij të rindërtuar përmban kompetna pajisur apartamente të strukturave të ndryshme, kujdes higjienës përditshme e të cilëve dy maids punësuar. Parking hapësirë ​​është e ndarë për të gjithë mysafirët. Secili apartament vjen me:     Kondicioneri     TV me sinjal kabllor     Tarracë të veçantë     Kuzhinë     Ensuite Bath     Parking     Internet Wireless.     I sigurt    Double dhomë me banjo është e vendosur në katin e parë. Akomodimi përbëhet nga një dhomë gjumi me krevat dopio, TV LCD me kanale dixhitale kabllor, ajer te kondicionuar, mini bar, ballkon dhe banjo. Guests gjithashtu kanë qasje në sinjal wireless internet, tharëse flokësh dhe parking. Çmimi përfshin të shërbimit:     Vajzat të pastruar dhomën tuaj çdo mëngjes     Peshqir (2 për person) janë ndryshuar çdo ditë të tjera     Liri shtrati është ndryshuar në gjysmën e qëndrimit (për qëndrime më të gjatë se 10 ditë)     Parking     Përdorimi i kondicionuar     TV kabllor     Wireless Internet     Tharëse flokësh     I sigurt Përveç kësaj akuzuar shërbimet:     Fëmijët nën 2 vjet pa pagesë (nëse përdoret shtrat i fëmijës vend + 4 € në ditë)     Nëse në banesë më shumë të ftuar sesa të rriturit të pritura të paguajnë 70% të çmimit të shtretër, dhe fëmijët deri në 12 vjet 50%     Ndryshimi i jashtëzakonshëm i peshqir dhe liri krevat EUR 2 për person     Shërbimet e shtypur janë 10 euro për lavanderi     Transport të aeroportit Tivat (€ 35) dhe Podgoricë (€ 40)     Rezervimi është 30% të çmimit total të marrëveshjeve dhe të paguhet në vlerën e dinarit me norma zyrtare e këmbimit në ditën e pagesës cash.     Bashkimi me mysafirët në banesën e 12.00     Sun ka ende për të orës 09:00

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?