Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Nikola, Petrovac

Përshkrimi

Apartament është e vendosur në mes të plazhit dhe portit qytet plazh në një mjedis të qetë. Në katin e parë, prej rreth 40m2 me një tarracë të madhe që mbikëqyr det të hapur. Apartamenti ka një dhomë të gjallë, kuzhinë, korridor, banjo dhe dhoma gjumi soba.Objekat është ajër i kondicionuar. Sigurimi i aksesit në Internet, TV kabllor dhe vend parkimi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 30 - 65 €/natë
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Branka Popovic
+381 63 696 268
Nga 30 - 65 €/natë
Kontakt