Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente LILA AUREA IV www.lila-aurea.com, Petrovac

Përshkrimi

Lila AUREA Apartamente, www.lila-aurea.com janë të vendosura në të njëjtën afërsi të plazhit, shëtitore, restorante, kafene dhe Petrovac Marina. Të gjitha apartamentet janë ndërtuar rishtas dhe të pajisur plotësisht për një qëndrim të këndshëm për klientët tanë. Ndërtesa dhe parking privat janë nën mbikqyrje të përhershme videove, ndërsa të ftuarit mund të përdorni të lirë Wi-Fi, A / C, TV kabllor LCD me një numër të madh të kanaleve televizive në dispozicion vendas dhe të huaj, si dhe shërbime të tjera shtesë sipas kërkesës. Përshkrim i përgjithshëm: - Pesë (5) Apartamente, me sipërfaqe përafërsisht. 55sqm me një gjumi, për totalin e katër (4), nga të cilat të rriturit; • Tre (3) apartamente me një dhomë gjumi, dhomë të mëdha të jetesës, kuzhinë të veçantë dhe zona ngrënie, banjo dhe verandë të madhe (15m² përafërsisht.); • Dy (2) apartamente me një dhomë gjumi, kuzhinë, banjo, dhomë ngrënie dhe dy tarraca - dhomë dalje dhe dhoma gjumi (njëra prej tyre me mbi 30m² tarracë); - Një (1) dy dhoma gjumi Apartament, app. 65m², per total prej gjashtë (6) të rriturit; • Dy dhoma gjumi të veçanta, banjo, ballkon dhe tarracë; - Dy (2) studiot, app. 30m², për dy (2) të rriturit: • Studio me kuzhinë, banjo dhe ballkon; - Një (1) LUX Penthouse, app 170m², për total prej gjashtë (6) të rriturit: • Tre (3) dhoma gjumi, kuzhinë të veçantë dhe dhomë ngrënie, dhomë gjërë e jetesës, dhomë shtesë që jetojnë në galeri, dy (2) banjo, një tualet, katër (4) tarraca (më i madh përtej 45m² me vështrim të gji Petrovac). Internet: Wireless internet është në dispozicion në të gjitha pjesët e ndërtesës dhe është i lirë. Parking: Parking privat është në dispozicion në oborrin e ndërtesës dhe është i lirë. Vendndodhja - Largësia: - Petrovac Beach: 20m - Petrovac, Lucice Beach: 500 Grocery Store -: 30m - Restaurant / Cafe / Bare: 15m Fusha tenisi -: 200m Stacioni i autobusave -: 600 - Aeroporti: Podgoricë (45km); Tivat (40km) - Budva: 17km - Shën Stefan: 10 km Çmimi përfshin: - Basic pastrim çdo tri ditë; - Ndryshimi i peshqir çdo tri ditë; - Ndryshimi i liri çdo ditë Firth; - Parking privat Shërbime të tjera që i nënshtrohen pagesës: - Lahen lavanderi; - Pastrimi i banesës në baza ditore.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Teodora Androvic
00381 (0)63 7765 365
Nga 50 €/natë
Kontakt