Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente LILA AUREA II, www.lila-aurea.com , Petrovac

Përshkrimi

Lila AUREA Apartamente, www.lila-aurea.com janë të vendosura në afërsi shumë të plazhit, shëtitore, restorante, kafene dhe Petrovac Marina. Të gjitha apartamentet janë ndërtuar rishtas dhe të pajisur plotësisht për qëndrim të këndshëm të mysafirët tanë. Ndërtesa dhe parking privat janë nën mbikqyrje të përhershme videove, ndërsa të ftuarit mund të përdorni të lirë Wi-Fi qasje në internet, A / C, LCD TV kabllor me një numër të madh të kanaleve televizive vendas dhe të huaj në dispozicion, si dhe shërbime të tjera shtesë sipas kërkesës. Përshkrimi i përgjithshëm: - Pesë (5) Apartamente, sipërfaqja e app. 55m² me një gjumi, për totalin e katër (4) të rriturit, prej të cilave: • Tre (3) apartamente me një dhomë gjumi, dhomë të mëdha të jetesës, kuzhinë të veçantë dhe hapësirë ​​dinning, banjo dhe verandë të madhe (rreth 15m².); • Dy (2) apartamente me një dhomë gjumi, kuzhinë të veçantë, banjo, hapësirë ​​ngrënie dhe dy tarraca - dalja nga të dy dhomen e ndjenjes dhe dhoma gjumi (një prej këtyre të dyve me tarracë të madhe e 30m²); - Një (1) dy dhoma gjumi Apartament, app. 65m², per total prej gjashtë (6) të rriturit; • Dy dhoma gjumi të veçanta, banjo, ballkon dhe tarracë; - Dy (2) Studio Apartamente, app. 30m², për dy (2) të rriturit: • Studio me kuzhinë, banjo dhe ballkon; - Një (1) LUX Penthouse, app 170m², për total prej gjashtë (6) të rriturit: • Tre (3) dhoma gjumi, kuzhinë të veçantë dhe dhomë ngrënie, dhomë gjërë e jetesës, dhomë shtesë që jetojnë në galeri, dy (2) banjo, një tualet, katër (4) tarraca (një më i madh në tepërt e 45m² me vështrim të Petrovac gji). Internet: Wireless internet është në dispozicion në të gjitha pjesët e ndërtesës dhe është pa pagesë. Parking: Parking privat është në dispozicion në oborrin e ndërtesës dhe është pa pagesë. Vendndodhja - Largësia: - Petrovac Beach: 20m - Petrovac, Lučice Beach: 500 - Grocery Store: 30m - Restaurant / Cafe / Bare: 15m - Gjykatat Tenis: 200m - Stacioni i autobusave: 600 - Aeroporti: Podgoricë (45km); Tivat (40km) - Budva: 17km - Shën Stefan: 10 km Çmimi listuara përfshin: - Basic pastrim çdo ditë e tretë; - Ndryshimi i peshqir çdo ditë e tretë; - Ndryshimi i liri çdo ditë Firth; - Parking privat Shërbime të tjera që i nënshtrohen pagesës: - Rrobat larje; - Pastrimi i apartamentit në baza ditore.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?