SUNSET III

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente SUNSET III, Kumbor, Kumbor

Përshkrimi

Apartmane SUNSET janë vendosur vetëm 15 m nga plazhi, në Kumbor vendbanimi të vogël, e cila është 5 km larg nga qendra e Herceg-Novi, dhe rreth 20 km nga aeroportet Tivat dhe Dubrovnik. Ajo është e njohur si një vend me gjatë dhe me më mahnitëse në muzg Herceg-Novi Riviera, si një vend me plazhe të shumta të vogla, me rërë dhe konkrete. Apartamentet janë 60 m2 secila, me kapacitet deri në 5 persona. Ata janë të ndërtuar dhe pajisur me një standard jashtëzakonisht të lartë. Secili e ka dhomë gjumi më vete me tarracë të madhe dhe dhomen e ndjenjes me pamje nga deti. Zonë që jetojnë përfshin një divan të madhe e cila hapet në një krevat dopio. Secili apartament ka dy tarraca, njëra me tryezë dhe karrige për ngrënie afresk të gjithë apo për thjesht duke shijuar një pije dhe admiruar pikëpamjet. Ata të gjithë kanë pajisur plotësisht kuzhinë dhe banjo, ajer te kondicionuar, LCD TV, satelit TV, DVD player, makinë larëse, tharëse flokësh dhe kuti të sigurt e depozitave. Përveç nga të paturit e një vend të favorshme, Apartamente SUNSET si hapësira private parkim dhe artistikë dhe dy pishina të vogla në natyrë.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 40 €/natë
Qëndrimi Min është 1 net
Ljubica Djedovic
+38269872172
Nga 40 €/natë
Kontakt