Apartamente VILLA LAZAREVIC III, Bigova 7904, Kotor, , Priobalni dio (Crna Gora)

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA LAZAREVIC III, Bigova, Kotor

Përshkrimi

Ne ofrojmë të dyfishtë, apartamente e trefishtë e katër shtrat. Apartamentet janë të pajisura me ajer te kondicionuar, sat.TV, kuzhinë të plotë dhe një banjo të veçantë dhe ballkone të gjerë me pamje nga deti. Apartamentet janë të vendosura në një shtëpi private 200 metra nga deti në Bigova gji. Ajo ka disa tarraca të mëdha të mbuluara dhe të hapur, një pishinë të hapur dhe ujin e vet, dhe të ftuarit janë të siguruar parkimi në oborr dhe Barbecue guri.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

milosevic neda

Saturday, June 23, 2012
najlepse mesto za odmor i najbolji domacini! sjajno u svakom smislu!
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 5 net
Milena Lazarevic
+382 69 06 36 30
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt