Apartamente VILLA LAZAREVIC, Bigova 7902, Kotor, , Priobalni dio (Crna Gora)

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA LAZAREVIC, Bigova, Kotor

Përshkrimi

Apartamentet janë të vendosura në një shtëpi private 200 metra nga deti në Bigova gji. Ajo ka disa tarraca të mëdha të mbuluara dhe të hapur, një pishinë të hapur dhe ujin e vet, dhe të ftuarit janë të siguruar parkimi në oborr dhe Barbecue guri. Ne ofrojmë të dyfishtë, apartamente e trefishtë e katër shtrat. Apartamentet janë të pajisura me ajer te kondicionuar, sat.TV, kuzhinë të plotë dhe një banjo të veçantë dhe ballkone të gjerë me pamje nga deti.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Brenon Switsonn

Friday, June 21, 2019
“The off-the-beaten path location was perfect for us. It was so nice to get away to this little oasis away from the crowds, and picking fresh figs off the tree in the morning for an after-breakfast treat was a special bonus.”
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 5 net
Milena Lazarevic
+382 69 06 36 30
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt