Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Nicholas, Herceg Novi, Meljine (Herceg Novi)

Përshkrimi

Fle 4 + 2. I madh 2 dhoma gjumi apartament ndodhet në Meljine dhe vetëm 5 minuta më këmbë nga plazhi. Ai përbëhet nga 2 dhoma gjumi dopio, combo Rri kot / kuzhinë / lokal të vogël dhe një banjo me dush / dush gjatë. Jashtë ka tarracë të madhe e mbuluar e cila është e mobiluar me tryezë dhe karrige për të jetuar në natyrë. Seaview pjesshme. Pa pagesë Wi-Fi. Air-kusht / njësi ngrohje. Peshqir banjo dhe peshqir included.Beach liri nuk ofrohen. Cook, çupë ose rojë e fëmijës mund të furnizohen për një tarifë. Nuk është një kodër të vogël në qasjen dhe si i tillë nuk është i përshtatshëm për të moshuarit me probleme serioze lëvizshmërisë, apo nënat shtyjnë strollers (kjo nuk ka qenë një problem për të gjitha nënat).     Nuk është një plazh me rërë në lidhje me 150 m dhe shëtitje të shkurtër larg, si dhe një numër të plazhe të tjera. Loungers diellit dhe cadra janë në dispozicion për të punësuar, por ka edhe një hapësirë ​​ku ju mund të vë në towel.There tuaj është pa pagesë për të vizituar plazh. Ju do të gjeni një kafene / restorant në çdo plazh. Plazhet në Meljine janë fëmijë miqësore, me hyrje të cekët. Aeroporti Dubrovnik (Kroaci) 35 min me makinë. Aeroporti Tivat (Mali i Zi) 30 minuta me makinë. Makinë me qira nuk është e nevojshme, por me aq shumë për të parë dhe kaq shumë vende për të vizituar, ne do të rekomandojë atë. Ju mund të punësojë në nivel lokal në ditë një makinë dhe një biçikletë. Nëse ju nuk jeni punësimin e një makine, ne mund të organizojmë për një transferim aeroport. 5 min ecin në dyqane lokale, restorante, supermarkete dhe bankomat. Gjuhë të flas: Anglisht, Serbisht, kroate dhe maqedonase. Turistik bregdetar të Igalo është 10 minuta me makinë / taksi nga banesa dhe është shtëpia e Igalo spa dhe shëndetësore qendër njohur. Kjo është më e madhe dhe më të njohurit trajtim spa Evropian në Mesdhe. Spa specializuar në ilaçe parandaluese dhe fizike, rehabilitimin, Wellness, palestër dhe sportive, masazh, Facials, hidroterapi, ujërat termale, dhe aplikimet baltë. Akomodimi në dispozicion edhe për 3 netë në Zabljak-Durmitor Parkut Kombëtar, si pjesë e 2 qendra pushime. Driving distancë nga Meljine - 3.5 orë. Kushtet e pagesës: 30% jo depozitën e kthyeshme për shkak brenda 7 ditëve të rezervimit. Bilanci shkak 4 javë para mbërritjes. Pagesat përmes transferimit bankar. Depozitave 200 € dëme të pagueshme pas mbërritjes (pakthyeshme të largimit). Taksa vendore turistike prej 1 euro për person, për një natë për t'u paguar në nivel lokal në para të gatshme. Ditë fleksibël kalim. Çmimet në euro, sipas numrit të caktuar të netëve dhe përfshijnë energji elektrike, ujë dhe pastrimin javor.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 25 €/natë
Qëndrimi Min është 3 nights
Snezana Z
+447908206993
Nga 25 €/natë
Kontakt