Apartman br. 5 - Sijerkovic, Kumbor, blizina plaze

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Apartman br. 5 - Sijerkovic, Kumbor, blizina plaze, Herceg Novi, Kumbor (Herceg Novi)

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në Kumboru, një qytet i vogël turistik 5 kilometra nga Herceg Novi. Me kusht që të furnizimit me ujë neprkidno. Çdo apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ajer te kondicionuar dhe TV. Apartamentet tona janë të vendosura në bregun kështu që ne kemi plazh vet. Nëse arrijnë me makinë të ketë një vend parkimi, të përdorur djeg si dhe mundësinë e čamca.Možemo detyrueshme që ofrojnë anijet tona ekskursioni.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Waldemar Woźniak

Tuesday, July 29, 2014
Bardzo funkcjonalne apartamenty, świetne położenie nad samym morzem. Mili i kulturalni gospodarze. Blisko do restauracji i sklepów. Na pewno jeszcze tutaj wrócimy.
Nga 36 €/natë
Qëndrimi Min është 3 net
Vjera Sijerkovic
0038269280822
Nga 36 €/natë
Kontakt