Apartman br. 3 - Sijerkovic, Kumbor, siguran parking

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Apartman br. 3 - Sijerkovic, Kumbor, siguran parking, Herceg Novi, Kumbor (Herceg Novi)

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në Kumbor, një qytet i vogël turistik ndodhet 5 kilometra nga Herceg Novi. Vendi sigurohet furnizim neprkidno ujë. Çdo apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ajer te kondicionuar dhe TV. Apartamentet tona janë të vendosura në banka në mënyrë që edhe ne vetë një plazh. Në qoftë se ju mbërrini me makinë që ju kanë dhënë parkim, përdorimin vuaj, si dhe mundësinë e lidhur barkë.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

gordana jankovic

Sunday, June 17, 2018
Odličan smeštaj i lokacija.Nas studio je bio sa pogledom na more.Vlasnici su skroz ok,mi nismo imali nikakvih problema,sve je ispoštovano.Veoma mirno mesto.Sve pohvale!!
Nga 50 €/natë
Qëndrimi Min është 4 net
Vjera Sijerkovic
0038269280822
Nga 50 €/natë
Kontakt