Apartman br. 2 - Sijerkovic Kumbor, blizina plaze

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Apartman br. 2 - Sijerkovic Kumbor, blizina plaze, Herceg Novi, Kumbor (Herceg Novi)

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në Kumbor, një qytet i vogël turistik ndodhet 5 kilometra nga Herceg Novi. Vendi sigurohet furnizim neprkidno ujë. Çdo apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ajer te kondicionuar dhe TV. Apartamentet tona janë të vendosura në banka në mënyrë që edhe ne vetë një plazh. Në qoftë se ju mbërrini me makinë që ju kanë dhënë parkim, përdorimin vuaj, si dhe mundësinë e lidhur barkë.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Gordana Ravlic

Sunday, August 25, 2019
Boravak je bio nezaboravan.Smještaj fantastičan. Sve što vam je potrebno imate na korištenje u aparmanu. Pogled predivan. Lokacija super 10 m.od plaže. Osoblje jako ljubazno. Vrlo uredno za svaku pohvala. Svakako dolazimo opet. Pozdrav za ljubazne vlasnike. Gordana Ravlic
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 5 net
Vjera Sijerkovic
0038269280822
Nga 60 €/natë
Kontakt