Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente SUNSET I, Herceg Novi, Kumbor (Herceg Novi)

Përshkrimi

"Apartmane SUNSET" janë vendosur 15 m nga plazhi, në distancë të shkurtër në Herceg-Novi, në Kumbor vendbanim i vogël. Kumbor është vetëm 5 km larg nga qyteti mesjetar i Herceg-Novi, dhe rreth 20 km nga aeroportet Tivat dhe Dubrovnik. Kjo pjesë e Herceg Novi Riviera është e zbukuruar me plazhe të shumta të vogla, pontoons, dhe kalatave të vogla me ngjyrë portokalli, mandarinë dhe pemët e ullinjve dhe bimësi tjetër të Mesdheut në sfond të tyre. Apartament "SUNSET unë" është madhësia 65 m2, dhe ajo është në gjendje të qetë të strehojë pesë persona. Ajo ka dhomë gjumi më vete me tarracë të vogël dhe dhomë të madhe që jetojnë me tarracë të madhe dhe ngrenje. Në dhomë gjumi ka një krevat dopio dhe një të vetme, dhe në dhomë gjallë ka krevat dopio, si dhe divan. Ajo është ndërtuar dhe pajisur me një standard jashtëzakonisht të lartë, me kuzhinë të pajisur plotësisht me dhomë ngrënie dhe banjo, dy ajer te kondicionuar, LCD TV, satelit TV, DVD player, makinë larëse, hekur, tharëse flokësh dhe kuti të sigurt e depozitave. Përveç nga të paturit e një vend të favorshme, si duke u vendosur në vetëm 15 metra larg nga plazhi, një stil "SUNSET" apartamenteve të shfaqë hapësira parkimi privat, si edhe, dhe dy pishina të vogla në natyrë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Monika

Monday, September 1, 2014
Vrelo odporucam, boli sme tu s rodinou na 10 dni a bolo nam malo :). Prvy krat sme navstivili Ciernu Horu a sme so vsetkym spokojni. Ludia su tu super, apartman, plaze proste vsetko. O rok by sme sa chceli vratit opät.
Nga 40 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ljubica Djedovic
+38269872172
Nga 40 €/natë
Kontakt