Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente RAŠOVIĆ VI, Herceg Novi, Kumbor (Herceg Novi)

Përshkrimi

Sa i përket plazhet janë të shqetësuar, Kumbor ofron çdo komoditet e mundur. Ka pak plazhe ranore, shumë bankinat dhe plazhet konkrete, shumë prej tyre të rregulluar shumë mirë me karrige për sunning dhe sunshades bërë nga xunkthe. Kumbor është veçanërisht i përshtatshëm për pushuesit për shkak se ajo është afër të dy autostradës kryesore bregdetare dhe detit. Nga Herceg Novi, turistike dhe qendra kulturore, është 5 kilometra larg. Dubrovnik dhe aeroportet Tivat (transfertat me minibus), janë 25 kilometra larg. Ne ofrojmë 3 apartamente (2 2 shtretër) dhe 1 apartament (3 2 shtretër) në shtëpi apartament. Përveç këtyre, në oborr, në të njëjtin vend, në shtëpi të fundjavës, ne kemi 1 apartament (2 2 2). Të gjitha apartamentet janë me dhoma të veçanta, kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ballkon, ajër të kondicionuar, me TV kabllor dhe qasje në internet në shtëpi apartament, oborr plot me lule dhe gjelbërim, me zonën e saj parkimi, vetëm 20m nga deti, në një vend i qetë, pa zhurmë dhe zhurma, ideale për pushime të vërtetë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Zoran Rašović
+382 67 87 39 43
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt