Apartments & Auto Camp Nirvana

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Apartments & Auto Camp Nirvana, Herceg Novi, Kumbor (Herceg Novi)

Përshkrimi

Nirvana është një kompleks unik private e 5000m2 (5 km nga Herceg Novi), i cili përbëhet nga 6 studiove të veçanta të ndërtimit të ngurta, nga deti (20 milion). Secili apartament (25m2) ka banjo e vet me dush, kuzhine e pajisur plotësisht dhe tre shtretër me mundësinë e futur katërt. Në frontin e çdo apartament është një tarracë me karrige Ston dhe ombrellë. Brenda komplekset është oborr i madh, makinë-kamp organizohet sipas standardeve moderne, kafe-restorant me një përzgjedhje të gjerë të të gjitha llojet e specialiteteve, park për fëmijë dhe parking për të gjithë mysafirët. Në afërsi (70 milion) është një supermarket i madh i madh, si dhe një numër të dyqaneve të ndryshme, restorante, bare, floktar, rërë të pastër dhe të rregullt dhe plazh konkrete ... Mundësia e udhëtimeve ditore me anije Herceg Novi gji dhe më gjerë. Një përzierje unike e detit, të pemëve të ndryshme, lule, ullinj, palma, bli, dhe mbrojtjen nga ndikimet e jashtme (zhurma e makinave dhe muzikë) na bën një ideal për pushime familjare të qetë dhe të sigurt. Mirë se vini !!!

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 80 €/natë
Qëndrimi Min është 7 net
Vaso Matovic
+382 67 30 20 36 (VIBER), +382 68 029 992 (VIBER), +38267387888 (Telegram)
Nga 80 €/natë
Kontakt