Vera - 20 metara od plaze, osiguran parking

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Vera - 20 metara od plaze, osiguran parking, Herceg Novi, Igalo (Herceg Novi)

Përshkrimi

Apartamente Vera janë të vendosura afërsisht 25 metra nga deti dhe janë në afërsi të të gjitha objektet e rëndësishme në Igalo, të tilla si: zyrë postare, banka, supermarket etj Ne jemi të vendosur vetëm nëpër Instituti Igalo, pjesë e Institutit të njohur në mbarë botën për Mjekesise Fizike, rehabilitim dhe Reumatologji "Dr Simo Millosheviçit", dhe Hotel Qendra Igalo. Ne jemi marrë me qera apartamente në studio dhe apartament dhomë gjumi. Këto janë të pajisura të gjitha me ajër të kondicionuar, TV, të lirë Wi-Fi, kuzhine dhe ballkon. Gjithashtu, ne jemi duke ofruar dhoma teke, dhoma dyshe dhe dhoma treshe të cilat janë të ajrit të kondicionuar, të pajisura me TV, të lirë Wi-Fi, banjo dhe ballkon.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 10 €/natë
Qëndrimi Min është 3 net
Ana Andric
+382 68 435 169
Nga 10 €/natë
Kontakt