Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VEGA 1, Herceg Novi, Igalo (Herceg Novi)

Përshkrimi

Apartamente dhe dhoma "VEGA", i rrethuar nga një kopsht të bukur të Mesdheut dhe një tarracë private, janë të vendosura në pjesën më të bukur dhe të qetë të këmbët, në Herceg Novi, një distancë prej 200 metra nga deti. Aty pranë është një bankë dhe një supermarket, një shëtitje 15-minuta është një Health Center mesdhetare - Igalo dhe mbi 20 minuta Qyteti i vjetër i Herceg Novi, me muzetë, galeritë, kishat, dhe një marinë për jahte. Të gjitha të ftuarit tanë, nëse dëshiron, mund të bashkohet me ne në udhëtimet rreth Gjirit të Kotorrit, të cilat ne organizojmë me anije tonë "VEGA". Apartament "Vega 1," apartament pesë-krevat, 50 m2, me dy dhoma gjumi të veçanta, një dhomë të gjallë, kuzhinë të pajisur plotësisht, një banjo dhe një ballkon të vogël. Apartament është ajër i kondicionuar, ka një TV me kabllo TV, Wi-Fi internet.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 30 - 60 €/natë
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Dragana Mendegaja
+ 382 69 780 403
Nga 30 - 60 €/natë
Kontakt