Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente BOROZAN, Herceg Novi, Igalo (Herceg Novi)

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në këmbët e qendrës, hala apo prapa qendrës tregtare hotel Solemar, rrugë të verbër 67-Sarajevë Plazhi i parë është 4 minuta larg apo 100 metra, dhe një treg të madh Roda, restorante, zyra postare, bankare. Ky apartament është në katin e parë të shtëpisë ka një dhomë të madhe të jetesës, 2 dhoma gjumi, banjo me makinë larëse) dhe një kuzhinë në verandë qelqi. Apartamenti ka një balkon.Sobe madhe kanë TV, kabllor dhe lidhjen e internetit. Kuzhinë ka gjithçka për gatim dhe ngrënie, si dhe kazan elektrike. Liri është ndryshuar për 5 ditë, dhe peshqir Face dhe Body Wash çdo mëngjes tjetër, si dhe letër higjienike. Ky apartament mund të lëshohet pa një dhomë të gjallë dhe për këtë arsye çmimi është dukshëm më e ulët. Apartament është në dispozicion për të marrë me qera nga maji deri në tetor. Aeroporti Cilipi - Dubrovnik dhe Tivat është 22 km larg (ne bëjmë dhe transfertat). Përmbledhje Apartamentet janë të vendosura në një shtëpi familjare me një oborr të madh në lule dhe hijen e kivi që është në dispozicion për mysafirët tanë. Në frontin e shtëpisë ishin të siguruara tre hapësira parkimi për mysafirët. Prapa shtëpisë është një Barbecue dhe një tabelë të madhe ngrënie e cila është gjithashtu në dispozicion për mysafirët tanë. * Chek në: nga 12h për të 22h * Chek out: 07:00-10:00 Çmimet janë për njësi smestajnoj, një ditë pa e taksës turistike, e cila është akuzuar veç e veç për person në ditë (fëmijët nën 12 nuk paguajnë).

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 80 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
V. Borozan
+38267115939
Nga 80 €/natë
Kontakt