Jadran

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Jadran, Herceg Novi, Center

Përshkrimi

Jadran Apartament është e vendosur në një vilë luksoze në breg të detit në qendër të Herceg Novi, më shumë i njohur si Shkver shëtitore. Përparësia më e madhe e këtij apartament luksoz është ajo e vend, në zemër të qytetit të vjetër dhe në të njëjtën pranë plazheve, shëtitore, restorante dhe kafe e. Apartament është plotësisht i ri, me një krevat dopio dhe një krevat divan të cilat gjithashtu mund të zgjatet për dy njerëz më shumë. Ideale për çifte ose familje me një ose dy fëmijë të vegjël. Apartament është ajër i kondicionuar dhe ka ngrohje qendrore, TV kabllor, internet wireless, DVD player, frigorifer dhe termos moderne për ujë, kafe dhe çaj. Banjo është e mobiluar me qejf me një dush dhe tharëse flokësh. Mysafirët tanë kanë siguruar parkim.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 net
Nikola Mracevic
00382 69 378 556
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt