Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Vojvodic Star I B, Herceg Novi, Đenovići (Herceg Novi)

Përshkrimi

Djenovici është një vend i vogël turistik, 7 km larg nga Herceg Novi. Në afërsi të saj janë të Dubrovnikut dhe Tivat aeroportet. Apartamente te reja Vojvodiq Star është e vendosur në bregun mora.Udaljeni janë 30 metra nga plazhi. Ne ofrojmë apartamente me dy dhoma (5 + 2 shtretër), një dhomë gjumi (3 + 2 shtretër) dhe një apartament në studio (3 shtretër). Të gjitha apartamentet janë të mobiluara me qejf. Guests kanë qasje në: klimë, dishwashers dhe lavanderi, TV, satelit, internet pa tel dhe parkim. Apartamentet janë të vendosura në një ideal vend për një pushim të familjes.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 2 natë (s)
Gara Vojvodic
+382 67 814735
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;