Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament VIKTORIJA I, Buljarica

Përshkrimi

Mirë se vini në Buljarica. Buljarica është një vend i vogël që ndodhet 2 km nga Petrovac. Ajo ndodhet qendra përgjatë bregut të detit Adriatik, i përkryer për turistët që duan mjaft vend për të qëndruar, ndërsa në afërsi të gjitha qytetet e mëdha. 17 km nga Budva, 17 km nga Bar, 35 km nga Tivat, 40 km nga Kotorrit, 50 km larg Ulqinit, dhe 40 km nga Liqeni i Shkodrës. Pronari është në gjendje të organizojmë transferta nga Dubrovnik, aeroportet Tivat dhe Podgoricë, si dhe hetimet rent-a-car. Gjithashtu, në dispozicion edhe pse pronari janë të gjitha tërheqjet turistike dhe destinacionet brenda Malit të Zi. Buljarica ka një nga plazhet nicest përgjatë detit Adriatik, 2.7km në gjatësi, një pjesë e plazhit është e shkëmbinj të vogla, pjesa tjetër është rërë të bardhë, si dhe sa më shumë nga pjesë fund për nudists. Përdorimi i plazhit është i lirë, me opsionin e karrige rri kot dhe Rentals ombrellë. Nuk është një shteg për këmbësorë nga Buljarica nëpër kodër të vogël në një tjetër Lucice plazh, e cila është vendosur në mes të Buljarica dhe Petrovac. Shtëpia në vetvete është e vendosur në një zonë shumë të qetë, 200 metra nga stacioni i autobusit, 150 metra nga dyqan ushqimore, dhe 100 metra nga restorant. Dyfishtë studio është në katin e dytë. Ajo ka dy shtretër (ato mund të lidhen), kuzhine, banjo, ballkon me pamje nga deti, ajër të kondicionuar, TV kabllor, internet wireless dhe parking privat. Size: 21m2 + ballkon 3,5 m2

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 18 - 40 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Viktorija Midzor
+382 67 61 83 98
Nga 18 - 40 €/natë
Kontakt
;