Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Adzic V, Budva

Përshkrimi

VEPRIMI PARA sezonit! APARTAMENT PER vetmi person 9.5 EURO! Ne ofrojmë strehim me çmime shumë të arsyeshme në maj dhe qershor, apartament për dy persona me një çmim prej 19 € (9.5 euro për person) për një ditë shtesë. Apartament me dy person ka një kuzhinë me frigorifer (frigorifer), tenxhere, dhomë ngrënie, tarracë, banjo, ajer te kondicionuar, TV (kabllor 65 programe), DVD, internet (Wi-Fi falas) ... Nuk është një mundësi e shtuar një krevat të tretë në apartament. Peshqir janë në apartament ndryshuar çdo ditë dhe në shtrat qëndrimi dita e pestë! Ju mund të përdorni makina larëse, hekur, tharëse flokësh ... Ju mund të organizojë një Barbecue në oborr. Ju keni apartament me parkim ndodhet në oborrin e ndërtesës dhe është e mbyllur (parkimi është i lirë)! Në rangun e 15-70 metra kanë shumë restorante, dyqane ushqimore, ushqim të shpejtë, sallon flokët, kozmetikë ... Deti është rreth 500 metra (7-8 minuta më këmbë). Në qoftë se vijnë me aeroplan, ata mund të organizojnë transfertat nga aeroporti, duhet just let me know kohë Arritja dhe numri i fluturimit.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Viacheslav

Saturday, June 22, 2013
Rested at the villa of Mr. Adzicha from 01.06 to 15.06.2013. My impressions are favorable, I had a double room on the 3rd floor, the room is very comfortable, spacious room, nice balcony, great bathroom with shower, a kitchenette with a full range of crockery, fridge, TV with 94 channels, there is a Russian channel (66) all conditions for good rest up, all the rooms at the hotel recently renovated, the owner Dragan Adzich nice young man, very friendly, provided a transfer from the airport Tivat back and forth, towels changed every two days, bed linen every three days or on demand, all my requests were met immediately, there is air conditioning, double bed, all new furniture, a family-run hotel where the owner lives with his family on the first floor, which is convenient, in my opinion, for these hotels, this villa deserves four stars (** **)

Вячеслав

Saturday, June 22, 2013
Отдыхал на вилле господина Адзича с 01.06 по 15.06.2013. Впечатления самые благоприятные,у меня был двухместный номер на 3 этаже,номер очень комфортный, просторная комната, хороший балкон, отличный туалет с душевой кабиной, мини-кухня со всем набором посуды, холодильник, ТВ с 94 каналами, есть русский канал(66), все условия для хорошего отдыха созданы,все комнаты в отеле недавно отремонтированы,хозяин Драган Адзич приятный молодой человек,очень гостеприимный,обеспечил трансфер от аэропорта Тиват туда и обратно, полотенца меняются каждые два дня,постельное белье каждые три дня или по требованию,все мои просьбы были выполнены сразу же,есть кондиционер,кровать двухспальная,вся мебель новая,это семейный отель, где сам хозяин живет с семьей на первом этаже, что удобно, по моему мнению, для таких отелей, это вилла заслуживает четыре звезды(****)
Nga 15 - -1 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Dragan Adžić
+38268519998
Nga 15 - -1 €/natë
Kontakt