Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA MENDULE APPARTMENT 2, Budva

Përshkrimi

Villa për 4-6 persona, 150 metër katror me pamje nga deti: - 2 dhoma gjumi të mëdha të dyfishtë, duke përfshirë një ballkon të madh - Çdo dhoma gjumi ka një mini bar - 2 dhomë të veçantë dush, 1 banjo të veçantë, duke përfshirë një makinë larëse - 1 dhomë të mëdha të jetesës - Mobilje komplet pajisjet e reja në të gjitha dhomat - Complete Hi-Fi të sistemit dhe u ul dixhitale televizive - Të gjitha dhoma gjumi dhe dhoma të jetesës kanë sisteme moderne të ajrit të kondicionuar - Lavanderi, vaske-peshqir, etj dispozicion të mjaftueshme - Sun ekranet dhe karrige plazhi në dispozicion (pa taksat) Përdorimi i të gjitha bimët e kopshtit të përshkruara (Pishine, 1 Pergola, 2 ballkon, 1 fireplace të mëdha) për të dy shtëpitë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Siegfried S.
000382/676 04 35, 00382/683 33 659
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt