Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA MENDULE APPARTMENT 1, Budva

Përshkrimi

Villa për 4-5 persona, 150 metër katror me pamje nga deti: - 2 dhoma gjumi të mëdha të dyfishtë, duke përfshirë një ballkon të madh - Çdo dhoma gjumi ka një mini bar - 2 dhomë të veçantë dush, 1 banjo të veçantë, duke përfshirë një makinë larëse - 1 dhomë të madhe që jetojnë me fireplace (foto nga prill 2012) - Madhe e hapur plotë përfshirëse kuzhine Frigorifer përfshirë të plotë mobilje tavolinë-ndërgjegjshëm - Mobilje komplet pajisjet e reja në të gjitha dhomat - Hi-Fi komplet sistemin dhe ul dixhitale televizive - Të gjitha dhoma gjumi dhe dhoma të jetesës kanë sisteme moderne të ajrit të kondicionuar - Lavanderi, vaske-peshqir, etj dispozicion të mjaftueshme Përdorimi i të gjitha bimët e kopshtit të përshkruara (Pishine, 1 Pergola, 2 ballkon 1 fireplace të mëdha) për të dy shtëpitë Ekranet dielli dhe karrige plazhi në dispozicion (pa taksat)

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Manser Franz

Tuesday, May 5, 2015
rooms, kitchen, laundry, towels, swimmingpool water, all was super clean and we all feel very happy
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 nights
Siegfried S.
000382/676 04 35, 00382/683 33 659
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt