Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Sladja , Budva

Përshkrimi

E pra e pajisur shtëpi pushimi me kopsht të bukur i gjerë në Budva, jo larg nga plazhi i Slovenska shesh. Ajo është e vendosur afër tregjet dhe restorante. Parking me kusht. Ajo përbëhet nga 2 dhoma gjumi (dopio dhe binjake), që jetojnë zonë (krevat divan) me tavolinë ngrënie, të ndara kuzhinë e pajisur, banjo (me dush dhomë fjetjeje e vogël dhe vaskë) dhe ballkon me tavolinë e karrige dhe qasje të drejtpërdrejtë në kopsht. Kopsht është e mbjellë me pemë frutore mesdhetare (limoni, portokalli dhe mandarinë). Ajo merr vetëm 5-7 min shëtitje në plazh. Fusha tenisi janë gjithashtu në këmbë largësi. Ekziston edhe një shtrat i fëmijës prej druri me kusht në dhomë gjumi të dyfishtë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;