Sarap Apartments ****

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Sarap Apartments **** , Budva

Përshkrimi

  Sarap Apartments (4 yje) ju ofrojnë vend i përkryer për t'u çlodhur, strehim luksoze dhe komod dhe një atmosferë të ngrohtë. Ne jemi në një vend të jashtëzakonshme në zemër të Budvës, pranë hotel Avala Resort & Villas, në afërsi të qytetit të vjetër dhe kafene plazh kokë Richard, plazhi Mogren dhe shumë restorante dhe kafene. Apartamentet janë krejtësisht të reja. Ato janë të vendosura në katin e katërt. Objekti ka një ashensor. Secili apartament është aa tregim për veten e saj, me dizajnin e vet të dallueshme dhe ngjyra. Apartamente të përbëhet nga një dhomë të gjallë, dhomë ngrënie më vete, dhoma gjumi, kuzhine dhe banjo.  Ne gjithashtu ofrojmë parkimi në garazh tonë. PËRMBAJTJA: Kuzhina dhe banjo të pajisura plotësisht me të gjitha pajisjet e nevojshme Pa pagesë Wi-Fi Internet I zgjuar LED TV dhe DVD player televizori kabllor i sigurt Me ajër të kondicionuar mirëmbajtje apartament Linens shtrati dhe peshqir kusht Family / Kid Friendly Foshnja ahur sipas kërkesës Karrocë rruge Nëse është e nevojshme, ju mund të marrësh me qira një hapësirë ​​parkimi në garazh, i cili ndodhet në bodrum. POLITIKA: Kontrollo Në: 2:00 Check Out: 10:00 Tarifat janë subjekt për të ndryshuar pa paralajmërim. Kur një prenotim është konfirmuar nga marrja e një depozite, tarifa cituar do të nderohet. Për të konfirmuar një prenotim, një depozitë prej 30% është marrë. Bilanci i papaguar duhet të paguhet plotësisht në mbërritje. Për periudhën e qirasë më pak se 5 ditë pagesës 100% paraprakisht. Tatimi City është 1,50 € për person për natë të duhet të paguhet veçmas. Kur një prenotim është anuluar, Vizitor do të humb vlerën e depozitave. Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të kontaktoni të presë drejtpërdrejt.    

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 50 €/natë
Qëndrimi Min është 5 net
Svetlana Vuckovic
+382 69082304
Nga 50 €/natë
Kontakt