Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MM - 8 persons, Budva

Përshkrimi

Vetëm 400 metra nga deti Apartamente MM gëzon një vend të qetë dhe të këndshëm pranë një pyll. Ajo ofron strehim me ajër të kondicionuar me TV kabllor dhe një ballkon mobiluar. Pa pagesë Wi-Fi është dhënë. MM Banesat janë në një vend të qetë me pamje në det, 400 metra nga plazhi. Të gjitha dhomat dhe studiot kanë një ballkon dhe janë të ajrit të kondicionuar. Set 400 metra nga plazhi me rërë, Apartamente MM karakteristika të strehimit të bollshme me ballkone apo tarraca dhe pamje në det.   Të gjitha dhomat dhe apartamentet e bujtinë MM kanë një frigorifer dhe një banjo private. Disa kanë ndarë objektet e banjo, të tjerët kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht me pamje oborr. Wi-Fi është falas.   Guests mund të përdorni kopsht dhe Barbecue objekteve të përbashkëta në oborr. Vendi i Sveti Stefan është një milje larg dhe ofron një gamë të restoranteve dhe kafeneve. Parkimi është falas.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 70 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Vojo Milosevic
+38269447008
Nga 70 €/natë
Kontakt