Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Elegant, Budva

Përshkrimi

Elegant Apartament -Dy dhoma gjumi me dy ballkon dhe pamje të Detit SPACE: Bedrooms: 2 Banjo: 2 Size: 75 m2 Kati: kati i katërt Të përfshira banuesve: Të rriturit: 4 Banorët maksimale: Të rritur: 4 + 1 Numri i krevateve: krevat dopio (1)       shtrat single (2) Extra shtrat: Sofa-krevat (1) Foshnja ahur sipas kërkesës Features Parking hapësirë ​​në kërkesë Ashensor / Ashensor Access Jo-Pirja e duhanit Dhoma WiFi Internet FALAS Ajër të kondicionuar Dhomë të sigurt Cable TV x 2 DVD Player me USB Tharëse flokësh x 2 Kabina dushi Vaskë Makinë larëse Bordi hekur / hekurosje Liri dhe peshqir kusht Kuzhina: Furnelë Furrë Madhësia frigorifer-Full Pjatalarëse Ai që thotë dolli Kazan elektrike

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 90 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Svetlana Vuckovic
+382 69082304
Nga 90 €/natë
Kontakt