Apartman za 4 osobe

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Apartman za 4 osobe, Budva

Përshkrimi

Shtëpitë e familjes "Boshkoviq" janë në qendra administrative të Budvës, në një fshat të qetë, strehuar nga ngecjet e trafikut. Dy shtëpitë, të mëdha dhe të vogla (më pak një katër-apartament dhomë gjumi) tucked në një oborr të madh plot me lule dhe pemë e portokalli, mandarinë, rrushi dhe kivi, ndërsa tarracë e mbuluar me hardhi të vjetra nën të cilat ju mund të gëzojnë një zonë të rehatshme shtrojë dhe charms hapur djeg. Shtëpitë janë rinovuar në vitin 2005. vit, e cila është edhe më e përshpejtuar të harrojmë, një miqësore, marrëdhënie të përzemërta me limanet e ftuar në këtë ditë. Extremely vend i mirë siguron një qëndrim të rehatshëm për mysafirët dhe njerëzit e biznesit për të gjithë 12 muaj. Shtëpitë janë vetëm 300 metra larg plazhit, 100 metra nga hoteli më i vizituar Budva "Slovenska Plaza", pishinë shtëpie not, qendra sportive. Aty pranë është "Adriatik drejtë", ku gjatë gjithë vitit panaire të ndryshme. Apartament per 3 persona Përshkrimi: - Dhoma gjumi me nje krevat dopio dhe një standard të vetme krevat, - Në dhomë e dytë ngrënie me kuzhinë dhe dhomë të gjallë, - Banjo, ajer te kondicionuar, TV kabllor, i sigurt, tharëse flokësh .. Karakteristika të dobishme: - Zonën e rrethuar parkimi për 5 makina - Kopsht landscaped me një tarracë të madhe e vuaj që ju mund të merrni dhe të përgatisë disa prej ushqimeve bregdetare që ju më së pari provoni dhe do të doja të di dhe për të përgatitur - Përdorimi i makinave larëse dhe pranga - Në qoftë se gjatë qëndrimit tuaj ju keni urimet e tjera, ne do të jenë të lumtur për të ardhur në takimin tuaj.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Svetlana

Friday, May 4, 2012
It is a very convenient location. Beautiful garden. Clean rooms. Very friendly owners. I strongly recommend it.
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 1 net
Radomir Dragan Boškovic
+38269026396, +38269026396
Nga 60 €/natë
Kontakt