Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente BORIS, Bečići

Përshkrimi

Ka dy apartamente në Becici për 4 ose 5 persona. Secili apartament ka: dhoma gjumi të veçanta, banjo, kuzhinë, dhomë ngrënie, sallon, tarracë me pamje deti. Apartamentet kanë ajër të kondicionuar, TV satelitor, internet, makinë larëse, parkimi. Largësia nga 250 milion detit. Ka një vuaj në oborr. Apartamentet janë të përshtatshme për familjet me fëmijë të vegjël.   Apartamente janë të vendosura 25 km nga aeroporti i Tivat, 30 metra nga dyqanet më të afërta, 250 milion nga deti, 250 m në restorante, 400 metra në farmaci, 250 milion nga autobusi dhe stacioni i taksive.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 35 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Boris .
+38269661386
Nga 35 €/natë
Kontakt