Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Millenium, Žabljak

Përshkrimi

Villa pranë Zabljak, Malet e Veriut, Mali i Zi Villa Modern Me Mountain Views Të gjitha Dyqane Lokale dhe Amenities Nearby Fle 10/15 (5 dhoma gjumi) Kjo vilë është e vendosur në në kodër, në afërsi të qytetit të Zhabljakut. Renovimin luksoze me një atmosferë shumë komod dhe pamje të bukur tarracë të maleve Durmitorit dhe qytetit Zhabljakut. Vilë është e shkëlqyer për familjet ose një zbutës të merrni larg. Ajo është e vendosur 5 minuta nga qyteti i Zhabljakut. Strehim Dhoma gjumi: Gjumi 1 me nje krevat dopio, dhoma gjumi 2 me 2 shtretër të vetme, dhoma gjumi 3 me nje krevat dopio, dhoma gjumi 4 me 2 shtretër të vetme. dhomë gjumi 5 me krevat dopio. Ka edhe 2 dhoma ndenje me tërhiqen nga sofas. Banjo: Banjo 1: wc, lavaman, dush dhe një makinë larëse. Banjo 2: wc, lavaman dhe një dush. Kuzhina: 2 Kuzhinat: Kuzhina më parë dhe në katin e dytë: tenxhere, vitore, frigorifer i kombinuar me një frigorifer, ibrik, takëm, Zierja, pllaka dhe pjatë ujë. Utility Room: Në terren ka një dhomë dyqan me hapësirë ​​për ski, bikes mal, karrige jashtë dhe çdo pajisje të tjera. Living Rooms: dhomë të kombinuar të jetesës dhe dhomë dinning. Ka një tabelë përshtatshëm për 8 persona, një pjesë të madhe të largohen nga divan, TV, satelit, ngrohje qendrore dhe një ndezjes log. Pastrimi / peshqir / liri / shërbim çupë: Liri dhe peshqir dhe me kusht në fillim të qëndrimit dhe janë ndryshuar javore. Amenities / godinave: vitore / sobë hekuri furrë frigorifer / frigorifer frigorifer pjatalarëse makinë larëse / hekurosje bordit tv satelit tv telefon ngrohje qendrore barbecue Vendndodhja Type: Shënime për strehim Vilë mahnitëse është jashtëzakonisht komod dhe atmosferik, i vendosur në një kodër me pamje të bukur tarracë të maleve Durmitorit dhe fshatin e Zhabljakut. Të gjitha dhomat kanë një ngrohës elektrik dhe ka edhe një furrë log në dhomën e ndenjjes. Accessibility Shtëpia nuk është i përshtatshëm për njerëzit me probleme të lëvizshmërisë. Jashtë Ka një tabelë me një stol dhe karrige. Kopsht privat dhe gjithashtu një parking privat për 3 makina. Ski Qyteti është në qendër të rajonit malor Durmitor, me një lartësi prej 1500 metra, është qyteti më i lartë i vendosur në Ballkan. Sezoni ski Durmitor-së zgjat nga dhjetori në mars. Vilë është 4 kilometra nga vendpushimin ski Savin Kuk ku ka ashensorët e skive, shkolla e skive, me qira ski, 2 restorante dhe një bar. Ekziston edhe ski natë në dispozicion. Në verë ka edhe ski akullnajë në Hoçë të Kalicës. Pushimet e veçanta të interesit Zabljak ofron mundësi të mëdha për të dy sezonet e dimrit dhe verës. Kjo është një bazë e shkëlqyer për veprimtari të tilla si transportim tungjesh. 1,3 km thellë kanion River Tara është i dyti-thellë në botë, dhe është e shënuar si një vend i trashëgimisë botërore të UNESCO-s. Rafting në lumin Tara është në mesin e tërheqjet turistike më të njohura në Mal të Zi. Durmitor gjithashtu ka kushte perfekte për alpinizëm, si shkëmbinjtë dhe shpatet janë të bollshme. Zona përreth e qytetit të Zhabljakut ofrojë shtigje të mëdha hiking. Një nga atraksionet kryesore turistike të Durmitorit janë 18 liqenet glaciale, më i madh, më të bukura dhe më të ngushtë për të Zabljak të qenë "Crno jezero- Black Liqeni". Udhëtim Aeroportet më të afërt të Zhabljakut janë Podgorica (2 orë), Tivat (2,5 orë larg) dhe Dubrovnik (3 orë). Makina janë në dispozicion për qira ose të rregullta trajnerë mund të merret. Distancat Vilë është 700 m kilometra nga qendra e Zhabljakut. Skijimit, Savin Kuk është 4 km dhe Liqeni i famshëm Zi është 3 km. Kanioni Tara është 6 kilometra larg. Hollësi të mëtejshme Vilë është 700 m nga qendra e Zhabljakut, e cila ka shumë supermarkete, dyqane, restorante, kafene, bare, hairdressers. Shënime Prenotim 20% e depozitave pakthyeshme. Pagesa e bilancit është për shkak 2 javë para fillimit të periudhës lënë jashtë. Një depozitë pakthyeshme prej 200 eurove e nevojshme për të mbuluar ndonjë dëm eventual.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 2 nights
V. S.
+382 69 443 123
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt