Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MIODRAG II, Zadar, Borik

Përshkrimi

Zadar është një qytet kroat historike, tre mijë vjet të vjetra, qendra kulturore, ekonomike dhe administrative e veriut të Dalmacisë. Zadar është një qytet me shumë ngjarje të artit: ekspozitë të përhershme të artit fetar, me ekspozita të rastit të veçantë, stuhi-të gjitha teoritë, mbrëmje muzikore në kishë. Donat, një kukull tregon qytet, dhe gjithashtu është qyteti i argëtuese dhe sportive, sportet e ujit, festivale dhe në veçanti qytetin e basketbollit. Apartamente "Miodrag" janë të vendosura në Zarë, në zonën turistike (Borik). E ndërtuar në vitin 2004, ata janë të kënaqur dhe të gjerë, të mobiluar dhe pajisur, secili me hyrje të veçantë dhe hapësirë ​​parkimi. Apartamente ofrojnë një atmosferë mikpritëse dhe si i tillë të lejojë për relaksim dhe pushim fle në një mjedis të rehatshme dhe tërheqëse. Ne jemi në dispozicionin tuaj për të siguruar që ju të mrekullueshme pushimi, të lumtur dhe të relaksuar në qytetin tonë. Apartament 2 për 4-6 persona, 56m2 përbëhet nga: • Kuzhina • dhomen e ndjenjes (krevat dopio) • dhoma gjumi • gjumi • banjo (dush / WC) • Dy ballkone • SAT-TV • Parking • Air conditioning QERA përfshijnë: ujë, energji elektrike, gaz, ndryshim javore prej liri krevat, peshqir, takëm dhe vegla për ushqim dhe gatim, pastrim, parkim falas Pets: Llogaria vjen vetëm kafshëve të vogla dhe për hetim

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Nikica Miodrag
+385 91 782 40 42, +358 23 23 63 06
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt