Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MIODRAG, Zadar, Borik

Përshkrimi

Zadar është e vendosur në klimës mesdhetare. Ajo karakterizohet nga, verë të nxehtë dhe dimër të qartë të butë, me reshjet maksimale në vjeshtë të dimrit. Apartamente "Miodrag" janë të vendosura në Zarë, në zonën turistike (Borik). E ndërtuar në vitin 2004, ata janë të kënaqur dhe të gjerë, të mobiluar dhe pajisur, secili me hyrje të veçantë dhe hapësirë ​​parkimi. Apartamente ofrojnë një atmosferë mikpritëse dhe si i tillë të lejojë për relaksim dhe pushim fle në një mjedis të rehatshme dhe tërheqëse. Ne jemi në dispozicionin tuaj për të siguruar që ju të mrekullueshme pushimi, të lumtur dhe të relaksuar në qytetin tonë. Apartament 1 për 2-4 persona, 40m2 përbëhet nga: • Kuzhina • dhomen e ndjenjes (krevat dopio) • gjumi • banjo (dush / WC) • tarracë (25m2) • SAT-TV • Parking • Air conditioning QERA përfshijnë: ujë, energji elektrike, gaz, ndryshim javore prej liri krevat, peshqir, takëm dhe vegla për ushqim dhe gatim, pastrim, parkim falas Pets: Llogaria vjen vetëm kafshëve të vogla dhe për hetim

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 nights
Nikica Miodrag
+385 91 782 40 42, +358 23 23 63 06
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt