Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente GNJIDIĆ III, Zadar, Borik

Përshkrimi

Zadar është një qytet i bukur port me ndërtesa disa periudha shumë. Zadar është e vendosur në veri të Dalmacisë. Zadar është një pikënisje ideale për ekskursione në ishujt, të tilla si Parkut Kombëtar ka shkaktuar, Paklenica, ose për të ujëvarat e Krka. Apartament Kati për 6-8 persona: Lart, 3-dhoma me krevat dopio, sallon, dhomë ngrënie, kuzhinë, banjo me wc, banjo 1x, lavatriçe, 1 ballkon i madh, 1 ballkon të vogël, TV satelitor, ngrohje, pazar 100, restorante, rreth 25m, telefon pronari , kopsht, 200m tenisi. Sipas kërkesës: Parkimi në oborr, dok anije, kafshët shtëpiake. Ju keni mundësi (edhe një zhytje në ujë), me udhëtime homeowner PRIVATE p.sh. Krka waterfalls, ka shkaktuar Parku Kombëtar, plazhe të ndryshme, ... (me anije apo makinë), për të marrë pjesë, ose vetëm për një ose të kalojnë disa ditë në anije.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 - 90 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Gojko Gnjidic
+385 91 583 20 94, +385 23 33 10 96
Nga 50 - 90 €/natë
Kontakt
;