Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente LEPUR IV, Vodice

Përshkrimi

Shibenka zonë - Pjesa bregdetare e qarkut - ndër pjesët më tërheqëse, të bukur dhe ekologjikisht më të mirë të ruajtura të Adriatikut kroate. Vodice është një qendër kryesore turistike në Shibenik Rivierës. Shtëpia me pesë të rehatshme, apartament të ri të mobiluar plotësisht me hyrje të veçantë të vendosura në një vend të qetë vetëm 500 metra nga plazhi dhe 600 metra nga qendra e qytetit. Në afërsi ka tre restorante, dyqane ushqimore stacionet e gazit. Secili nga katër apartamente janë 35 metra katror, ​​dhe përfshin një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë me krevat divan, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe banjo, ajer te kondicionuar, TV, satelit, internet, ballkon, vend parkimi dhe mundësinë e Barbecue dhe tarracë në krye të shtëpisë me pamje nga deti. Pets janë të mirëpritur. Pret flasin gjermanisht dhe italisht

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Ljubica

Wednesday, July 25, 2012
Ništa reći osim lijepo,lijepo
Nga 35 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Branko Lepur
+385 98 177 0534, +385 22 440 664
Nga 35 €/natë
Kontakt