Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente LEPUR II, Vodice

Përshkrimi

Apartamente Lepur janë të vendosura në destinacion kryesor turistik në Riviera Shibenik - Vodice. Rrethuar nga bukuria e detit, ishujt dhe lumenjve, tiparet e pazakontë e këtij destinacioni të tërhequr udhëtarët, veçanërisht ata që janë në kërkim të pushimit, argëtimit dhe kënaqësisë. Bërjes bashkë me gëzim, veprim dhe ngrohjes në ditë, në perëndim të diellit të qetë, të bukur dhe magjike dhe bukurinë e qetë të natës ... kjo është Vodice. Shtëpia me pesë të rehatshme, apartament të ri të mobiluar plotësisht me hyrje të veçantë të vendosura në një vend të qetë vetëm 500 metra larg nga plazhi dhe 600 metra larg nga qendra e Vodice. Në afërsi ka tre restorante, një stacion benzine. Secili nga katër madhësive të apartamenteve janë 35 metra katror, ​​dhe përmban një dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes me divan, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe banjo, ajer te kondicionuar, TV dhe televizor satelitor, internet, ballkon, vend parkimi, dhe me aftësinë për të përdorur një Barbecue dhe tarracë të madhe në krye të shtëpisë me pamje nga deti. Pets janë të mirëpritur për ne. Pret flasin gjuhën gjermane dhe italiane

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 - 75 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Branko Lepur
+385 98 177 0534, +385 22 440 664
Nga 50 - 75 €/natë
Kontakt
;